Nataša Možgon Kauzlarić

Nataša Možgon Kauzlarić rođena je 17. kolovoza 1973. godine u Karlovcu. Završila je osnovnu školu Dr. Branimira Markovića u Ravnoj Gori. U Karlovcu je pohađala Prirodoslovno-matematičku gimnaziju te je maturirala 1992. godine. Diplomirala je 1997. godine jednopredmetni studij pedagogije na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu. Iste godine zaposlila se u OŠ Ivana Gorana Kovačića u Vrbovskom na poslovima učitelja engleskog jezika.Istovremeno je počela volontirati kao školski pedagog i položila stručni ispit 1998. godine. Dvije godine je pohađala edukaciju iz Integrativne Geštalt terapije u Zagrebu. Ima objavljen i znanstveni rad u Zborniku radova Sabora pedagoga Hrvatske. U listopadu 2005. godine zaposlila se u školskoj knjižnici OŠ Dr. Branimira Markovića u Ravnoj Gori. Na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu završila je dodiplomski studij bibliotekarstva i to 2006. godine te stekla zvanje diplomiranog bibliotekara. Stručni ispit za to područje položila je 2007. godine. Na poslijediplomskom studiju Sveučilišta u Zagrebu magistrirala je pedagogiju 2008. godine. Od 2012. godine je voditeljica županijskog stručnog vijeća za knjižničare osnovnih škola Primorsko-goranske županije.

KALENDAR ŠKOLE 2016./2017.

LITERARNI RADOVI
CRVENKAPICA.docx

Dječji pjevački zbor "Brezice"

YouTube Dječji pjevački zbor

Više o zboru Brezice klikni na sliku!