Glazbene čarolije

Autor: Tina Majnarić, 4. 4. 2019.

RAVNA GORA, 4.travnja 2019.

Tekst: Rozmari Perlić, 7.razred

Naš školski zbor Brezice se 3.travnja ove godine predstavio na 15. jubilarnim Čarolijama u HKD-u na Sušaku. Predstavili smo se s dvije pjesme s kojima ćemo nastupiti 6.travnja na natjecanju u Požegi : Say someting i Siyahamba. Na Čarolijama je nastupilo 18 zborova sa zanimljivim i dobro uvježbanim programom. Nama je ovo 15.put da nastupamo ovdje zahvaljujući našoj učiteljici Nedjeljki Poljančić  koja je osmislila i pokrenula Čarolije te našoj voditeljici zbora Žaklini Majetić Mufić.

Bilo je jako lijepo sudjelovati na jednom takvom čarobnom događaju i jedva čekamo sljedeću godinu!

ČASOPIS OK ONLINE