Posjet staračkom domu u Delnicama

Autor: Tina Majnarić, 10. 1. 2019.

RAVNA GORA, 11.prosinca 2018.

Tekst: Monika Bajt Stepić

U okviru izvannastavne aktivnosti Građanski odgoj i obrazovanje i projekta Vollumen-širenje mreže školskog volontiranja, a s ciljem upoznavanja s temama dostojanstva, tolerancije, ljudskih prava i volontiranja, učenici 5. razreda naše škole s razrednicom Brankom Padavić i pedagoginjom Monikom Bajt Stepić, posjetili su Dom za starije osobe „Domska vila Vinka“. Korisnicima doma održali su božićnu radionicu. Odaziv na radionicu bio je zaista velik. Korisnici doma uživali su u izradi božićnih ukrasa od papira. Učenici su naveli kako im je na radionici bilo zaista lijepo, upoznali su nove ljude, a i međusobno razmijenili neka znanja i vještine.

ČASOPIS OK ONLINE