ZELENA ČISTKA 2018./2019.

Autor: Žaklina Majetić Mufić, 11. 9. 2018.

I ove se školske godine naša se škola uključila u akciju Zelena čistka koju ćemo održati 14. rujna 2018. godine, dan uoči održavanja globalne akcija Let's do it! World!.

Cilj Zelene čistke je aktivan doprinos očuvanju okoliša kroz pravilno odvajanje i odlaganje otpada, poticanje na volontiranje te razvoj svijesti o važnosti očuvanja okoliša.

Stoga, pozivamo sve zainteresirane - učenike, učitelje, roditelje i sve sumještane da nam se pridruže u petak 14. rujna 2018. godine i postanu dio ove akcije!

KALENDAR ŠKOLE 2018./2019.