14. SRCOLOVKA

Autor: Žaklina Majetić Mufić, 22. 2. 2019.

21. 2. 2019., RAVNA GORA

Tekst: Tina Majnarić

Fotografije i video: Filip Mufić, 6.raz.

Povodom Valentinova u našoj je školi organizirana 14. Srcolovka! Učenici su je jedva dočekali! Parovi su se birali između sedmih i osmih razreda, a preostali su razredi iz publike uživali u napetoj i duhovitoj igri.  Naši voditelji Lana i Leon pridonijeli su zanimljivom programu, a ne smijemo zaboraviti spomenuti  ni  plesačice zumbe koje su Srcolovku i otvorile svojim nastupom. Budući da su pravila igre našim natjecateljima već poznata, nakon svih pročitanih odgovora, te odabira onog pravog odnosno one prave, četiri para su bila "ulovljena". U sedmom razredu Srcolovka je ulovila srca Vita i Paole te Valentina i Valnee, a u osmom razredu Antonije i  Filipa te Dina i Patricije. Sretne parove očekuje druženje uz pizzu! Veselimo se i sljedećoj Srcolovki!

ČASOPIS OK ONLINE