SVEČANI UPIS PRVAŠIĆA U ŠKOLSKU KNJIŽNICU

Autor: Žaklina Majetić Mufić, 4. 2. 2019.

RAVNA GORA, 30.1.2019.
Tekst: Žaklina Majetić Mufić

Prvašići su naučili sva slova i polako otkrivaju čaroban svijet knjiga. Došlo je vrijeme da se svečano upišu u školsku knjižnicu. Okruženi knjigama učenici su veoma znatiželjno slušali knjižničarku. Čuli su osnovne pojmove vezane uz školsku knjižnicu, naučili su razliku između knjižnice i knjižare, pravila ponašanja u knjižnici, pravila posudbe i vraćanja knjiga, kako treba s knjigama postupati i ostale bitne informacije. Iako je naša knjižnica mala ona je čarobno mjesto za sve naše učenike pa tako i za naše male prvašiće.

ČASOPIS OK ONLINE