ODRŽANA SMOTRA UČENIČKIH ZADRUGA U FUŽINAMA

Autor: Unknown , 25. 5. 2018.

FUŽINE, 25.5.2018.

Tekst: Ivana Ćurić

Osnovna škola Ivanke Trohar Fužine bila je domaćin XVII. Smotre učeničkih zadruga Primorsko-goranske županije koja se održala na igralištu u samom centru Fužina 25.5.2018. Dvije učenice četvrtog razreda osnovne škole s mentoricom Jadrankom Pintar dobile su priliku izložiti proizvode naše učeničke zadruge na kojima su članovi zadruge vrijedno radili cijele godine. Komisija je imala priliku degustirati ulja, sokove, ocat i isprobati ručne radove iz različitih dijelova Primorsko-gooranske županije. Čestitamo svim izlagačima, a posebno zadrugama predloženima za smotru zadruga na državnoj razini.

KALENDAR ŠKOLE 2017./2018.
2017-18.png