Hvala našem domaru i računovotkinji!

Tekst: Mihaela Cuculić Juranić

Kraj školske godine uvijek donosi uzbuđenje, ali ove je godine u našoj školi bio posebno emotivan. U utorak, 17. lipnja 2026. godine, u prostorijama Osnovne škole Dr. Branimira Markovića okupili smo se na svečanom domjenku kako bismo u zasluženu mirovinu ispratili dvoje naših dugogodišnjih i nezamjenjivih djelatnika – našeg domara Nedjeljka Bajta i našu računovotkinju Željku Novinc!

Bila je to prilika da im uz smijeh, suze radosnice i pregršt lijepih uspomena zahvalimo za sve godine nesebičnog rada, truda i predanosti kojima su gradili našu školsku zajednicu.

Svaki uspješan dan u školi ovisi o ljudima koji rade “iza kulisa”, a naši budući umirovljenici bili su pravi stupovi naše ustanove.

Na prigodnom domjenku okupili su se sadašnji i bivši djelatnici škole. Uz prigodne darove, cvijeće i govore, izražena je duboka zahvalnost za njihov doprinos. Iako će njihovo odsustvo ostaviti veliku prazninu u školskim hodnicima i uredima, iznimno smo sretni što zakoračuju u novo, mirnije poglavlje života.

Dragi naši, hvala vam na svakom radnom danu, svakom popravku, svakom usklađenom računu i svakoj toploj riječi. 

Cijeli kolektiv OŠ Dr. Branimira Markovića želi vam dug, zdrav i sretan umirovljenički život ispunjen odmorom i obiteljskom radošću!

Skip to content