Završna svečanost učenika osmoga razreda

Tekst: Mihaela Cuculić Juranić

Kraj osnovnoškolskog obrazovanja učenici osmoga razreda obilježili su svečanom priredbom ispunjenom emocijama, uspomenama i zahvalnošću. U ugodnom ozračju okupili su se učenici, učitelji, djelatnici škole i roditelji kako bi zajedno proslavili završetak jednog važnog životnog razdoblja.

Osmaši su za ovu posebnu prigodu pripremili prezentaciju kojom su se prisjetili najljepših trenutaka iz svojih školskih dana. Fotografije, zanimljive zgode i uspomene iz učionica, školskih izleta, natjecanja i zajedničkih aktivnosti izazvale su osmijehe, ali i pokoju suzu među prisutnima.

Poseban dio programa bio je posvećen učiteljima i djelatnicima škole. Učenici su se s puno topline i zahvalnosti prisjetili svih koji su ih tijekom osam godina vodili, podučavali, podržavali i pomagali im u odrastanju. Spomenuli su svakog učitelja i djelatnika škole te im zahvalili na strpljenju, razumijevanju, znanju i brizi koju su im pružali tijekom njihova školovanja.

U svojim oproštajnim riječima istaknuli su kako će uspomene na osnovnu školu, prijateljstva i zajedničke trenutke zauvijek nositi sa sobom. Zahvalili su svima koji su bili dio njihova školskog puta te poručili da iz škole odlaze bogatiji za mnoga znanja, iskustva i životne vrijednosti.

Svečanost je završila uz pljesak, fotografiranje i brojne emotivne trenutke koji će svima ostati u lijepom sjećanju. Učenicima osmoga razreda želimo puno uspjeha, sreće i ostvarenje svih ciljeva na njihovom daljnjem obrazovnom putu.

Skip to content