AKCIJA PRIKUPLJANJA PLASTIČNIH ČEPOVA

Autor: Tina Majnarić, 29. 4. 2019.

RAVNA GORA, 29. travnja 2019.

Tekst: Monika Bajt Stepić

Učenici i djelatnici Osnovne škole Dr. Branimira Markovića Ravna Gora uključili su se u akciju prikupljanja čepova u organizaciji PP Delnice, MK Mountain Riders Delnice te Hrvatskog Crvenog križa – Gradskog društva Crvenog križa Delnice. Učenici 5. razreda Dora Dlab i Ivan Polanc, uključeni u izvannastavnu aktivnost Građanski odgoj i obrazovanje s pedagoginjom Monikom Bajt Stepić 16. travnja 2019. donirali su prikupljene čepove u Radničkom domu u Delnicama. Cilj ovogodišnje akcije je poticaj rada Savjetovališta „Izvor u Delnicama“.

ODABRANI UDŽBENICI 19./20.

Priloženi su odabrani udžbenici i radni materijali za nastavnu godinu 2019./2020 koji će biti u uporabi u 1., 5. i 7. razredu (KEM,BIO,FIZ) u koje se uvode novi predmetni kurikulumi doneseni u siječnju 2019.

ŠKOLSKA NATJECANJA

ČASOPIS OK ONLINE