SVEČANI PRIJEM PRVAŠIĆA

RAVNA GORA, 9. rujna 2024.

Naša škola bogatija je za još jednu generaciju prvašića. Ovogodišnji su prvašići hrabro i veselo kročili u našu školu.

Nakon svete mise, kojom uvijek započinjemo novu školsku godinu, svečani doček prvašića i njihovih roditelja počeo je u 10,00 sati. Pjesmom, himnom škole “Branimir Marković”, školski zbor Brezice pozdravio je sve učenike, učitelje i roditelje prvašića. Ravnateljica Nataša Možgon Kauzlarić poželjela je dobrodošlicu svima te uspješnu 2024./2025. školsku godinu. Slijedila je scenska igra u izvedbi učenika 7. razreda te recitacija učenice Josipe Burić, učenice 5. razreda.

Društvo Naša djeca i škola svake godine za naše prvašiće pripremi prigodne poklone. Poklone su uručili Biserka Burić u ime Društva Naša djeca i razrednica malih prvašića Gordana Podobnik.

Naši prvašići su:

1. BELJAN DOMAGOJ
  2. BUJAN SEBASTIAN
  3. BURIĆ NIKA
  4. ERJAVAC RAJNOVIĆ DAVID
  5. JANEŠ ENA
  6. KENDA ZARA
  7. KREPENC PAOLO
  8. KVATERNIK KORINA
  9. PLEŠE IVANO
  10. PODNAR PETAR
  11. SVETLIČIĆ VANESA
  12. ŠKRLEC ANA
  13. TROHA NORA
  14. VIDMAR ELENA
  15. VIDMAR MAGDALENA

Za kraj programa, učenici Dora Ožanić, Neva Margitić, Hana Mirković i Ema Mufić premijerno su izveli pjesmu “Zaigraj popevku”. Pjesmom će predstaviti školu i Ravnu Goru 12. rujna na festivalu “Mali kaj” u Krapini.