HUMANITARNA AKCIJA „DAJ 5 ZA GLADNU DJECU SVIJETA“

Tekst: Monika Bajt Stepić

U razdoblju od 24. veljače 2025. do 7. ožujka 2025. godine naša se škola uključila u humanitarnu akciju „Daj 5 za gladnu djecu svijeta“. Tijekom ove humanitarne akcije prikupljali smo donacije za Marijine obroke koji brinu o osiguravanju školskih obroka za siromašnu djecu školske dobi. Članovi izvannastavnih aktivnosti „Mali anđeli“ i „Građanski odgoj i obrazovanje“ izradili su plakat i kutije za donacije.

Pozvali smo i sve učenike, djelatnike i roditelje na humanitarni koncert koji se održao 28. veljače 2024. godine u Radničkom domu u Delnicama.

Ponosni smo što se u humanitarnu akciju uključio velik broj učenika, djelatnika i roditelja i što smo za ovaj plemeniti cilj prikupili iznos od 205,08 eura. Zahvaljujemo svima koji su nas podržali i koji su u našoj akciji sudjelovali!

Skip to content