SVEČANA PODEJLA SVJEDOŽBA UČENICIMA OSMOG RAZREDA

RAVNA GORA, 20.srpnja 2020.

TEKST: Tina Majnarić

Ova školska godina ostat će u sjećanju svim učenicima, učiteljima i roditeljima jer smo se morali prilagoditi novim oblicima učenja, poučavanja te se svakodnevno truditi učiniti ih zanimljivima i učinkovitima.

Naši osmaši, iako im nije bilo lako kraj nastavne godine provoditi u online nastavi umjesto u školskim klupama, zadržali su svoj vedar duh i u svojoj powerpoint prezentaciji, kojom su nas sve oduševili, podsjetili kako su blizak i složan razred. Oprostili smo se od njih u svečanom tonu. Svečanosti su prisustvovali razrednica Marina Crnić, ravnateljica škole Nataša Možgon Kauzlarić, velečasni Robert Riemann, svi djelatnici škole, roditelji, predstavnica Općine Ravna Gora Ivana Radočaj. Dodijeljene su nagrade najboljim učenicima-Davidu Despotoviću, Paoli Pleše Svetličić, Karli Pezerović i Valnei Šporer, a Valnea je primila i nagradu za sportašicu generacije. Želimo im sreću u daljnjem školovanju!

Više fotofrafija pogledajte u fotogaleriji.

objavio: Tina Majnarić   datum: 16. 7. 2020.

« Kolovoz 2020 »

katalog knjižnice

školska natjecanja

ELEKTIRE

UDŽBENICI I RADNE BILJEŽNICE 20./21.

Sve udžbenike za sve razrede financira Ministarstvo znanosti i obrazovanja. Nabavu udžbenika i radnih bilježnica te likovnih mapa organizira škola. Radne bilježnice i likovne mape financira Općina Ravna Gora.

radne biljeznice.ods

LETAK, DR. STR..pub 2019. (1).pub