OD TIŠINE DO GLAZBE

Autor: Tina Majnarić, 9. 5. 2019.

RAVNA GORA, 9.svibnja 2019.

Tekst: Tina Majnarić

U petak, 3.svibnja, u našoj je školi bilo jako zanimljivo i svi su željno iščekivali 11.30 kada je bilo zakazano vrijeme za predstavu Od tišine do glazbe. No razlog više za uzbuđenost bio je i dolazak učenika iz četiriju škola: OŠ Skrad, OŠ Rudolfa Strohala, OŠ Mrkopalj i OŠ Ivanke Trohar Fužine. Svi slušamo glazbu, neki više neki manje, a čak i da postoji netko koga glazba uopće ne zanima, ova bi mu predstava promijenila mišljenje. Osim što su glumci i glazbenici Ivan Đuričić, Saša Miočić i Domagoj Mokrović u jednosatnoj predstavi na zanimljiv i šaljiv način te raznovrsnim i bogatim nastupom prikazali povijest i fenomen glazbe, uspjeli su nas nasmijati, educirati i podsjetiti na ono što naš život svakodnevno čini bogatijim i veselijim, a to je upravo glazba.

ČASOPIS OK ONLINE