ZLATNA NAGRADA ZA ŠKOLSKI ZBOR BREZICE

Autor: Žaklina Majetić Mufić, 9. 4. 2019.

6. 4. 2019., POŽEGA

Tekst: Rozmari Perlić, 7.raz.

Naš školski zbor Brezice je nastupao na međunarodnom natjecanju Vallis Aurea cantat u Požegi. Na natjecanje se prijavilo 25 zborova od kojih je 6 zborova bilo u našoj kategoriji D1 – mješovita glazba. Predstavili smo se s 3 pjesme: Siyahamba, Say something i Adiemus. Na klaviru nas je pratila učenica naše škole Karla Pezerović.

Na tom natjecanju smo osvojili zlatnu plaketu i posebnu nagradu za našu voditeljicu zbora Žaklinu Majetić Mufić.

Kroz godinu smo puno pjevali, trudili se, učili tekstove i odvajali vrijeme za probe, zato smo svi bili jako sretni i ponosni na naš rezultat jer nam se trud isplatio i jedva čekamo sljedeću godinu!

ČASOPIS OK ONLINE