Posjet Gradskom društvu Crvenog križa u Delnicama

Autor: Tina Majnarić, 10. 1. 2019.

RAVNA GORA, 11.prosinca 2018.

Tekst: Monika Bajt Stepić

Učenici 5. razreda sa svojom su razrednicom Brankom Padavić i pedagoginjom Monikom Bajt Stepić posjetili i Gradsko društvo Crvenog križa Delnice. Ravnateljica Snježana Krizmanić upoznala ih je s aktivnostima Crvenoga križa, a dogovorena je i daljnja zajednička suradnja. Učenici su prilikom posjeta donirali odjeću u humanitarne svrhe. Istaknuli su kako su prilikom posjeta mnogo naučili, a neke su ih aktivnosti poput tečaja Junior spasioc dodatno zainteresirale. Posjetom Crvenom križu realizirani su ciljevi izvannastavne aktivnosti Građanski odgoj i obrazovanje i projekta Vollumen- širenje mreže školskog volontiranja.

ČASOPIS OK ONLINE