VIJESTI

DRŽAVNO PRVENSTVO NA ROLERIMA - BRDO

PLATAK, 1.10.2017.

Tekst: Zoran Skender

Skijaši trkači nastupili su na međunarodnom natjecanju i postigli zapažene rezultate. U kategoriji ml.juniorke Ines Salopek osvojila je 2. mjesto. Među kadetkinjama Paricija Svetličić osvojila je 5. mjesto, a Valnea Šporer 10. U kategoriji dječaka vice prvak Hrvatske postao je Filip Mufić, dok je njegov klupski kolega Mateo Tadej postigao 6. vrijeme utrke. Među cicibankama je Lana Liker osvojila 3. mjesto, Lara Stepić 6. mjesto i Nika Kolenc 8. mjesto. U najmlađoj kategoriji cicibanki, sestre Klobučar bile su 5. i 6. (Mia i Eni). Bravo za naše mlade skijaše!

Idućeg vikenda nastavlja se Ljetna liga na rolerima kad će skijaši trkači nastupiti u glavnom gradu Lijepe naše, na sprint natjecaju u centru metropole.

objavio: Žaklina Majetić Mufić   datum: 3. 10. 2017.