10. SRCOLOVKA

Tjedan uoči Valentinova u našoj školi bio je ispunjen raznim događanjima. Mlade knjižničarke izradile su ljubavnu kutiju u kojoj su se sve do Srcolovke skupljala pisma dragim osobama i simpatijama. Izrađivali smo rekvizite za Srcolovku u kojoj su ove godine sudjelovali učenici 7. razreda. Školske novinarke Snježana Stepić i Tanja Jakovac izradile su plakat na temu Valentinova i tako smo ušli u tjedan zaljubljenih malo više informirani o tom danu. Dvojac Mateo Tadej i Marta Kovačević iz 2. razreda pripremali su cijeli tjedan kratku predstavu preuzetu iz zbirke stripova o Durici, a pod vodstvom svoje učiteljice i mentorice Nataše Lakotić. Predstavu su izveli na početku same Srcolovke koja se održala 12.02. te su svojom duhovitom izvedbom izazvali veliki aplauz. Uz samu Srcolovku za sve učenike škole bio je organiziran i ples srca, a na kraju svega podijelila su se sva sakupljena pisma iz naše ljubavne kutije. Pogledajte u našoj fotogaleriji kako su vrijedne ruke mladih knjižničarki, novinarki i ostalih zainteresiranih učenika obilježili ovaj tjedan ljubavi.

objavio: Administrator   datum: 16. 2. 2015.