DAN ŠKOLE, OPĆINE I ŽUPE RAVNA GORA, 15. LISTOPADA 2013.

Veliki dan za našu malu školu i malo mjesto. Svake godine je poseban, ali ove godine obilježili su ga značajna događanja koja će uvelike utjecati na budućnost cijeloga mjesta.

DAN ŠKOLE, OPĆINE I ŽUPE RAVNA GORA, 15. LISTOPADA 2013.

15. listopada 2013. godine pamtit će se jer na taj dan svečano su otvoreni radovi na novoj školskoj sportskoj dvorani. Velika dvora za velike sportske uspjehe! Podsjetimo, riječ je o investiciji vrijednoj 9.786.676,15 kn s PDV-om, s rokom izgradnje od 15 mjeseci. Dvoranu koja će imati tribine s 250 sjedećih mjesta i ukupnu površinu od 882 m2 gradit će tvrtka GP Krk d.d. iz Krka. Svečanom otvorenju radova prisustvovali su ministar obrazovanja i sporta Željko Jovanović, zamjenica ministra, župan Primorsko-goranske županije Zlatko Komadina, županijska pročelnica Edita Stilin, načelnik općine Ravna Gora Anđelko Florijan i predsjednik uprave GP Krk.  Brojni Ravnogorci okupili su se oko škole toga dana i prisustvovali prekrasnom programu koju su osmislili školarci. Brezice i Mali tamburaši izveli su državnu himnu, himnu Primorsko-goranske županije i Špiku-špoku. Prekrasan sunčan dan dopustio nam je da program izvedemo na stepeništu škole što je još više doprinijelo svečanosti jer se poslije toga krenulo na samo gradilište iza škole.

U 13,00 sati u Domu kulture Ravna Gora održala se svečana sjednica Općinskog vijeća Općine Ravna Gora tijekom koje su se zaslužnim fizičkim i pravnim osobama dodijelile odgovarajuća javna priznanja Općine Ravna Gora za 2013. godinu.

U programu su nastupili MPZ Gimpl i Glazbena radionica škole.

Slike se nalaze u Foto-galeriji!

objavio: Unknown   datum: 18. 10. 2013.

« Ožujak 2024 »