INTERNATIONAL eTWINNING PROJECT ''OUR TREE OF WISHES''

Autor: Tina Majnarić, 20. 12. 2019.

RAVNA GORA, 20.12.2019.

TEKST: Andrijana Simčić

Od rujna 2019. g. učenici 4. razreda naše škole sudjeluju u međunarodnom eTwinning projektu OUR TREE OF WISHES (Naše drvo želja). Projekt je okupio veliki broj škola partnera iz 25 različitih zemalja te završava u siječnju 2020.g. kada će se obaviti izbor ''najljepšeg'' drva želja.

Nastavak klik na Opširnije

Učenici sudionici projekta do sada su sudjelovali u zaista velikom i raznovrsnom broju aktivnosti: nacrtati svoje drvo želja iz mašte za logo projekta, istražiti neku karakteristiku jedne zemlje partnera (naši učenici istraživali su popularne sportove u Češkoj), nacrtati sliku na papirnatim božićnim ukrasima kojima smo ukrašavali naše školsko božićno drvce… Krajnji cilj projekta je kreirati zajedničko drvo želja u svakoj školi partneru te ga ukrasiti svojim željama i onima dobivenim od ostalih škola partnera. Tako su i naši učenici pisali kratke novogodišnje želje na engleskom i hrvatskom jeziku koje smo onda u digitalnom obliku slali ostalim školama partnerima. Svaka škola partner upravo je tim željama ukrasila svoje drvo želja.

Želja je bilo raznih te izdvajamo neke od njih: "Želim vam da se puno igrate i uživate u igri!", "Želim vam da budete uspješni u svemu što radite!", "Želim vam da dobivate dobre ocjene!", "Želim vam ljubav!", "Želim vam obilje zdravlja!" te "Želim vam da se lijepo provedete tijekom praznika." Posebno nas veseli što smo u projekt uključili i sve naše djelatnike škole i vrtića koji su se pridružili kreiranju božićnih papirnatih ukrasa te pisanju želja koje sada krase naše ovogodišnje školsko božićno drvce.

Želimo vam čestit Božić i sretnu i uspješnu novu 2020. godinu!

« Kolovoz 2021 »

e dnevnik