Lidrano priznanje za najbolje ostvaraje u PGŽ

Autor: Tina Majnarić, 25. 3. 2019.

Ravna Gora, 25. ožujka 2019.

Tekst: Tina Majnarić

U petak, 22.ožujka 2019. u Rijeci, učenice Rozmari Perlić i Jana Vančina u pratnji ravnateljice škole Nataše Možgon Kauzlarić, učiteljice Gordane Podobnik i knjižničarke Tine Majnarić, sudjelovale su na ovogodišnjoj dodjeli Lidrana za županijsku razinu. Učenici 7.razreda Rozmari Perlić i Mateo Pleša dobili su nagrade za literrne ostvaraje na zavičajnom ravnogorskom govoru, a Rozmari Perlić i za uspješno vođenje internetskog školskog časopisa Kej. Čestitamo!

ČASOPIS OK ONLINE