ETWINNING I ERASMUS PROJEKTI

Autor: Žaklina Majetić Mufić, 22. 3. 2019.

Od ove školske godine naša se škola aktivno uključila u eTwinning i Erasmus + projekte. eTwinning nudi platformu za odgojno – obrazovne djelatnike (učitelje, ravnatelje, knjižničare, itd), koji rade u školama i dječjim vrtićima europskih država sudionica eTwinninga. Portal služi nastavnicima i njihovim učenicima za upoznavanje i suradnju s kolegama iz europskih škola kroz različite oblike usavršavanja te rad na zajedničkim virtualnim projektima.

Uključeni smo u nekoliko projekata, a sami smo osmislili projekt Love is all we need (Ljubav je sve što trebamo).

Postali smo i dio velike Erasmus obitelji povezavši se u pratnerstvo sa školama iz Španjolske, Turske, Rumunjske, Litve i Poljske u zajedničkom projektu Music together to all.

Logo eTwinninga

ČASOPIS OK ONLINE