ONLINE KVIZ O HRVATSKOJ BAŠTINI

Autor: Žaklina Majetić Mufić, 19. 12. 2018.

RAVNA GORA, 18.12.2018.

Tekst: Žaklina Majetić Mufić

U organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje osmišljen je i proveden online kviz školskih knjižnica: 2018. Europska godina kulturne baštine. Sudjelovalo je 5 učenica 8. razreda. Kviz se igrao u programu Kahoot. Pitanja su bila veoma zanimljiva i raznolika, još jedan dokaz da je naša baština zaista predivna.

Ukupno je sudjelovalo 143 natjecatelja. Najbolji rezultat u našoj školi ostvarila je Anika Kauzlarić. Zauzela je 42. mjesto. U stop su je slijedile Patricia Svetličić, Ena Pojer, Tihana Cvitković i Ana Delač.

Čestitke našim natjecateljicama!

ODABRANI UDŽBENICI 19./20.

Priloženi su odabrani udžbenici i radni materijali za nastavnu godinu 2019./2020 koji će biti u uporabi u 1., 5. i 7. razredu (KEM,BIO,FIZ) u koje se uvode novi predmetni kurikulumi doneseni u siječnju 2019.

ŠKOLSKA NATJECANJA

ČASOPIS OK ONLINE