Dan škole s Linom višebojcem

Autor: Žaklina Majetić Mufić, 5. 11. 2018.

RAVNA GORA, 11.10.2018.

Tekst: Tina Majnarić

Ovogodišnji  Dan škole proslavili smo u sportskom duhu. Svečanost je započela okupljanjem pred školom radi puštanja u pogon željno iščekivanog tobogana. Rravnateljica škole Nataša Možgon Kauzlarić i načelnik općine Ravne Gore Mišel Šćuka, koji je u ime općine poklonio učenicima tobogan, pozdravili su okupljene učenike i djelatnike škole. Nakon toga proslava u školskoj dvorani uz sportske igre Linu višebojca mogla je započeti. Djeca su u kratkim rukavima utrčala u dvoranu, prije starta neki su priznali da imaju tremu, no uz podršku s tribina, uzbuđenje i veselje je prevladalo. Atmosferu tribina svojim su navijanjem  i pjesmom upotpunili su i vrtićanci, gosti iz OŠ Vodnjan, ravnatelji ostalih goranskih škola, roditelji, bake i djedovi. Osim svojih prijatelja iz razreda, natjecatelje su podržavali i posebni gosti: skijaši trkači Gabrijela Skender i Edi Dadić. Asistirali su učenicima u košarci, rukometu i u nogometu. Najuspješniji učenici naše škole postigli su odlične rezultate: od učenica to su Lana Liker, Patricia Svetličić i Valnea Šporer, a od učenika Filip Mufić, Emanuel Liker i Dean Pleša.  U finale Line višebojca koje će se održati sljedeće godine u svibnju idu Lana Liker i Filip Mufić. Nesumnjivo će ova malo drugačija proslava Dana škole biti zapamćena kao poseban događaj.

Više fotografija možete vidjeti u Fotogaleriji.

KALENDAR ŠKOLE 2018./2019.