ČOVJEK ČOVJEKU

Autor: Žaklina Majetić Mufić, 5. 10. 2018.

ZLATAR, 29.9.2018.

Tekst: Snježan Sveticki

Učenice Dajana Klarić i Lana Liker primile su priznanje za svoj likovni rad kojim su sudjelovale na natječaju za dječju likovnu izložbu „Čovjek čovjeku“ u Zlataru koju organizira Pučko otvoreno učilište dr. Jurja Žerjavića Zlatar u sklopu kulturnih priredbi 49. manifestacije „Dani kajkavske riječi“. Na natječaj je pristiglo 679 učeničkih radova  iz 41 škole kajkavskog govornog područja. Za izložbu je odabrano 80 radova čiji su autori učenici iz 29 škola, a među njima i dva rada naših učenica 4. razreda.

KALENDAR ŠKOLE 2018./2019.