KAMO DALJE?

Autor: Unknown , 18. 5. 2018.

RIJEKA, 18.5.2018.

Učenici osmih razreda s razrednicom Brankom Padavić posjetili su Kampus Sveučilišta u Rijeci 18.5.2018. kako bi prisustvovali manifestaciji Kamo dalje? i kao budući srednjoškolci saznali  sve što ih zanima o potencijslnoj školi koju bi željeli upisati i to iz nekoliko perspektiva - učenika, nastavnika i ravnatelja. Predstavljale su se srednje škole Primorsko-goranske županije, a sve kao dio profesionalnoalnog usmjeravanja kojima su učenicima želi pomoći kako bi lakše donijeli odluku o upisu buduće srednje škole. Nadamo se da im je dan proveden u Kampusu pomogao u odabiru njihove buduće škole i svim učenicima želimo puno uspjeha u daljnjem školovanju.

KALENDAR ŠKOLE 2017./2018.
2017-18.png