14. NATJECANJE PJEVAČKIH ZBOROVA

Autor: Žaklina Majetić Mufić, 9. 5. 2018.

5.5.2018., ZAGREB

Tekst: Žaklina Majetić Mufić

Školski zbor Brezice nastupio je na 14. natjecanju pjevačkih zborova u maloj dvorani Vatroslava Lisinskog. U koknkurenciji od 12 do 16 godina nastupili su i pjevački zborovi glazbenih škola iz Varaždina i Zagreba te jedna srednja škola iz Petrinje. Naš zbor predstavio se s četiri skladbe, dvije a cappella i dvije uz pratnju prof. Kristine Puh na klaviru. Pjesme koje je zbor izveo su dvoglasne i troglasne, a jedna je čak i četveroglasna. Zbor je oduševio žiri koji nam je dodijelio SREBRNO priznanje.

Presretni smo i prezadovoljni uloženim trudom i ostvarenim rezultatom!

Hvala svima na podršci i razumijevanju, roditeljima na dovoženju učenika na probe zbora, učiteljima na razumijevanju za izostanke sa satova, ravnateljici na moralnoj i financijskoj podršci kao i svima ostalima koji pratite i cijenite rad zbora!

Vole Vas Brezice!

KALENDAR ŠKOLE 2017./2018.