EKO ŠKOLA I IZRADA NOVOG LETKA

Autor: Žaklina Majetić Mufić, 28. 3. 2018.

28.3.2018., RAVNA GORA

Tekst: Monika Bajt Stepić

Status Eko škole Osnovna škola Dr. Branimira Markovića Ravna Gora dobila je 2012. godine, a ove školske godine obnavlja navedeni status.

Program Eko škole, koji se provodi kroz sedam koraka, uklopljen je u programe svih nastavnih predmeta, gotovo svih izvannastavnih aktivnosti, kao i u različite projekte poput Tetra pak paketa (prikupljanje tetra pak ambalaže uz kreativne zadatke), Zelenog koraka (prikupljanje starog papira), Zelene čistke i brojnih drugih. U provođenje programa uključeni su svi učenici i djelatnici škole.

KALENDAR ŠKOLE 2017./2018.
2017-18.png