Teo Mance prvak škole u šahu

Autor: Unknown , 11. 12. 2017.

7.12.2017., RAVNA GORA

Autorica teksta: Romana Mance

U suradnji sa Šahovskim klubom „Goranka“ i prof. Zdenkom Jurkovićem, 7. 12. 2017. godine odigrano je prvenstvo škole u šahu. Sudjelovalo je 25 učenika od 1. do 8. razreda. Odigrano je 5 kola, a po kategorijama rezultati su sljedeći:

Razredna nastava – učenici:                          Razredna nastava – učenice:

1. Dino Mance, 4. razred                       1. Dorotea Stepić, 2. razred
  2. Rafael Liker, 3. razred                       2. Katja Kauzlarić. 2. razred
  3. Leon Liker, 3. razred                         3. Lara Stepić, 3. razred

Predmetna nastava – učenici:                        Predmetna nastava – učenice:

1. Teo Mance, 5. razred                         1. Patricija Tepšić, 7. razred
  2. Alen Liker, 5. razred                         2. Antonia Beljan, 7. razred
  3. Karlo Grgurić, 6. razred                    3. Paola Pleše Svetličić, 6. razred

Ravnateljica škole dodijelila je pobjednicima diplome, a ostalim sudionicima pohvalnice.

KALENDAR ŠKOLE 2018./2019.