SAT KODIRANJA

Autor: Nina Majnarić Mirković, 4. 12. 2017.

Od 4. do 10. prosinca obilježava se Tjedan informacijskih znanosti. Tom će se prigodom učenici od 5. do 8. razreda na satovima informatike uključiti u projekt Sat kodiranja (Hour of Code). U svijetu je u projekt uključeno više od 100.000 škola, od čega je prošle godine više od 180 bilo iz Hrvatske. Cilj radionice je u jednom školskom satu učenike uvesti u svijet programiranja. Radionica je nekim učenicima prva prilika za izravni susret s programiranjem i prilika da steknu novo iskustvo te možda i probude interes za navedeno područje.

KALENDAR ŠKOLE 2017./2018.
2017-18.png