SVEČANA PODJELA SVJEDODŽBI OSMAŠIMA

Autor: Unknown , 27. 6. 2017.

U ponedjeljak 26. lipnja 2017. ispratili smo još jednu generaciju osmaša. U učionici hrvatskog jezika održala se svečana podjela svjedodžbi generaciji 2016./2017. Osim svih djelatnika Škole na svečanoj podjeli prisustvovali su načelnik općine Mišel Šćuka i stručna suradnica za razvojne projekte i društvene djelatnosti Ivana Radočaj.  Podjelu je vodila učiteljica glazbene kulture i knjižničarka, razrednica Žaklina Majetić Mufić. Prije svečanog trenutka podjele, poslušali smo himnu.

Poticajnim govorima gosp. Mišela Šćuke,  ravnateljice Nataše Možgon Kauzlarić i učiteljice Nataše Lakotić  ispraćeni su osmaši:

Andreja Abramović

Ljiljana Beljan