MALI VATROGASCI STARE SUŠICE

Autor: Žaklina Majetić Mufić, 9. 6. 2017.

VRBOVSKO, 3. 6. 2017.

Tekst: Branimir Brenc

Održano je Županijsko vatrogasno natjecanje djece i mladeži u kategoriji od 6 do 12 godina na kojem je sudjelovala DVD Stara Sušica. U konkurenciji 31 ekipe DVD Stara Sušica zauzelo je odlično 7 mjesto, a ekipu su sačinjavali Ena Pojer, Karlo Troha, Tena Troha, Borna Podobnik, Gabrijela Leš, Leo Katić, Leon Mihalić, Ivan Franić, Matijas Majetić te Marino Majetić. Nažalost,  zbog ozljede nije nastupio Jakov Pojer koji je također aktivni član. Sva djeca su tijekom nekoliko mjeseci aktivno sudjelovala u vježbama i aktivnostima vezano za vatrogastvo.

Fotografije pogledajte klikom na Više

KALENDAR ŠKOLE 2017./2018.