MI JEDEMO ODGOVORNO

Autor: Unknown , 29. 5. 2017.

RAVNA GORA, 29. 5. 2017.

Osnovna škola Dr. Branimira Markovića Ravna Gora u suradnji s udrugom Plodovi gorja Gorskog kotara organizirala je prezentaciju projekta „Mi jedemo odgovorno!“ u sklopu 8. Festivala starina „Iz bakine škrinjice“. Kušane su brojne proljetne delicije kao što su sok od koprive, ljekovitog bilja, cvjetova bazge, polpete od koprive, kolač od bazge. Učenice 5., 6. i 7. razreda izradile su namaz od koprive. Naglašena je važnost odgovorne prehrane te razvoj odgovornijih prehrambenih navika od najranije dječje dobi, predstavljen je eko kodeks, med od maslačka te različiti projektni materijali.

Događaj je medijski popraćen i prikazan u emisiji „Dobro jutro Hrvatska“ 29. svibnja 2017. godine te u emisiji Regionalni dnevnik.

KALENDAR ŠKOLE 2017./2018.
2017-18.png