MATURALAC

Autor: Žaklina Majetić Mufić, 23. 5. 2017.

Još je jedno maturalno putovanje iza nas. Učenici 8. razreda u razdoblju 11.-14.5. posjetili su Južnu Dalmaciju. Prekrasna hrvatska obala ostavljala nas je bez daha. Posjetili smo Zadar, Split, Šibenik, Dubrovnik, vozili se u lađama dolinom Neretve, uživali u ljepotama NP Krka, divili se ljepotama neretvanskog kraja, Baćinskim jezerima, plantažama mandarina, jagoda, hranili sovu i jastreba u Sokolarskom centru. Smješteni smo bili uz more, u hostelu u Zaostrogu. Sportskih aktivnosti (streličarstvo, biciklizam, odbojka, pa čak ni kupanja) nije izostalo. Svaku večer smo uživali u disco večerima. Bilo nam je pre pre pre predobro!!!!

KALENDAR ŠKOLE 2016./2017.

LITERARNI RADOVI
CRVENKAPICA.docx

Dječji pjevački zbor "Brezice"

YouTube Dječji pjevački zbor

Više o zboru Brezice klikni na sliku!