VELIKI USPJEH NAŠIH UČENIKA NA HIPPO NATJECANJU IZ ENGLESKOG JEZIKA

Autor: Unknown , 27. 4. 2017.

Tekst: Sandra Car Štefanac

Na Međunarodnom natjecanju iz engleskog jezika u organizaciji Global Input & Global Hippo Association, Hippo natjecanje ove se godine održalo 5. put, a natjecalo se 15500 učenika iz 11 zemalja. Učenici naše škole ove godine natjecali su se prvi put u dvije kategorije pod mentorstvom učiteljice engleskog jezika Sandre Car Štefanac.

U kategoriji HIPPO 1 natjecali su se: Dorian Klarić, 4. r., Patrick Štiglić, 4.r., Alen Liker, 4.r., Karla Pezerović, 5.r. i Anika Kauzlarić, 6.r.

U kategoriji HIPPO 2 natjecali su se: Patricia Svetličić, 6.r., Monika Komadina, 6.r. i Hana Somborac, 6.r.

Prvi krug natjecanja održao se 4. ožujka 2017. u našoj školi. Učenici su postigli visoke rezultate ( Patricia Svetličić 70/70 bodova, Anika Kauzlarić 70/70, Karla Pezerović 68/70, Patrick Štiglić 61/70, Alen Liker 54,5/70, Dorian Klarić 54/70, Monika Komadina 66/70 i Hana Somborac 59/70). Patricia i Anika plasirale su se u drugi krug natjecanja buddući da su 100% rješile test. Drugi krug održao se 1. travnja 2017. u Prvoj sušačkoj hrvatskoj gimnaziji u Rijeci. Samo dvoje učenika iz svake države koja sudjeluje u natjecanju odlazi na završnicu 13. i 14. svibnja u Italiju.

Čestitke našim učenicima i njihovoj mentorici!

KALENDAR ŠKOLE 2016./2017.

LITERARNI RADOVI
CRVENKAPICA.docx

Dječji pjevački zbor "Brezice"

YouTube Dječji pjevački zbor

Više o zboru Brezice klikni na sliku!