DAN ORALNOG ZDRAVLJA

Autor: Unknown , 27. 4. 2017.

Rijeka, 22.3.2017.

Tekst: Monika Bajt Stepić

Povodom obilježavanja Svjetskog dana Oralnog zdravlja 22. ožujka 2017. godine u prostoru Medicinskog fakulteta u Rijeci održana je tribina na kojoj su sudjelovali i učenici 1. razreda OŠ Dr. Branimira Markovića u pratnji ravnateljice Nataše Možgon Kauzlarić i pedagoginje Monike Bajt Stepić. Djeci je na vrlo zanimljiv način, kroz igrokaz te obraćanja sportaša, glumaca, pjevača te osoba iz društvenog i političkog života Primorsko-goranske županije predstavljena važnost brige o oralnom zdravlju. Djecu se poučilo i kako se ispravno peru zubi te kako je oralno zdravlje preduvjet cjelokupnog zdravlja čovjeka. Simbolični su pokloni organizatora (četkica, pasta za zube i brošure)  dodatno naglasili važnost čuvanja oralnog zdravlja.

KALENDAR ŠKOLE 2016./2017.

LITERARNI RADOVI
CRVENKAPICA.docx

Dječji pjevački zbor "Brezice"

YouTube Dječji pjevački zbor

Više o zboru Brezice klikni na sliku!