DJECA DJECI

Autor: Unknown , 27. 4. 2017.

Zagreb, 2.4.2017.

Tekst: Monika Bajt Stepić

U okviru projekta "Djeca djeci" prvi susret djece Gorskog kotara i grada Zagreba održan je 2. travnja 2017. godine u organizaciji Društva Goranin iz Zagreba i Hrvatskog pokreta za život i obitelj. S ciljem povezivanja djece i upoznavanja krajeva iz kojih dolaze, polaznici dječjih vrtića „Hlojkica“ Delnice, „Bambi“ Vrbovsko, „Buba Mara“ Čabar, „Bubamarci“ Skrad, „Pahuljice“ Vrbovsko te Podružnice predškolskog odgoja i obrazovanja pri OŠ Dr. Branimira Markovića Ravna Gora predstavili su se nastupom u kazalištu Komedija.

Polazmici dječjeg vrtića iz Ravne Gore predstavili su se s dvije recitacije „Javorova kosa“ i „Rauna Gara“ koje se sami osmislili. Pokazali su majice čiji je dizajn također djelo polsznika vrtića. Djevojčice su pokazale šeširiće i broševe Goranskih vunarica. Djeca su dobila priliku razgledati i grad Zagreb pod stručnim vodstvom te čuti različite priče iz prošlosti i sadašnjosti.

Navedeni je susret početak prijateljstva djece Gorskog kotara i grada Zagreba.

KALENDAR ŠKOLE 2016./2017.

LITERARNI RADOVI
CRVENKAPICA.docx

Dječji pjevački zbor "Brezice"

YouTube Dječji pjevački zbor

Više o zboru Brezice klikni na sliku!