VRIJEDNI MALI VATROGASCI

Autor: Unknown , 17. 3. 2017.

Naši učenici uključeni u izvanškolsku aktivnost DVD vrlo su vrijedni i uzorni u izvršavanju svojih zadataka. Naime, mali članovi DVD-a ( Ena Pojer, Jakov Pojer, Karlo Troha, Ivan Franić, Gabrijela Leš, Leon Mihalić i Leo Katić) u 2016. godini odradili su 30-tak vježbi sa vatrogasnom špricom ( brentačom ) radi uvježbavanja za natjecanja. U 2016. godini sudjelovali su po prvi puta na županijskom natjecanju djece i mladeži 05. lipnja 2016.  u Delnicama te od 24 muške ekipe zauzeli su 14. mjesto što je za  dob i prvo natjecanje izvrstan uspjeh. Nadalje, prošle godine održali su zajedničke vježbe s članovima DVD-a Kupjak. Sudjelovali su i na memorijalu djece i mladeži u Novom Vinodolskom. Trenutno su u planu dječje igraonice na temu zaštite od požara zajedno s DVD-om Kupjak.
Svi članovi su odlični po uspješnosti i ljubavi prema vatrogastvu te su vrijedni svake pohvale.

KALENDAR ŠKOLE 2016./2017.

LITERARNI RADOVI
CRVENKAPICA.docx

Dječji pjevački zbor "Brezice"

YouTube Dječji pjevački zbor

Više o zboru Brezice klikni na sliku!