VELIKO SRCE MALOM SRCU

Autor: Žaklina Majetić Mufić, 28. 2. 2017.

Piše: Žaklina Majetić Mufić

Fotografije: Danijela Ožanić, Rahela Vitasović

RIJEKA, 11.2.2017.

Pod nazivom Festival srca, već sedmu godinu zaredom, u Hrvatskoj, kao i u svijetu,obilježava se Svjetski tjedan srčanih grešaka i srčanih bolesti u djece (7.-14. veljače).
Tom prigodom članovi Udruge Veliko srce Malom srcu iz cijele Hrvatske organizirali su razna događanja po Lijepoj našoj.

Glavni ciljevi obilježavanja Festivala srca su: prikupljanje novčanih sredstava za opremanje odjela pedijatrijske kardiologije i rad Udruge, osvješćivanje javnosti o postojanju skupine u društvu kao i o potrebama i problemima djece, a i samo druženje i međusobno povezivanje članova Udruge i roditelja djece sa prirođenim srčanim greškama.

Veliki humanitarni koncert, gdje su nastupila brojna poznata imena hrvatske estrade, održao se 11.2.2017. na Korzu u Rijeci. Tom prigodom, po promotivnim cijenama, prodavali su se dječji radovi. Naše članice DND Ravna Gora također su se uključile u akciju te s djecom izradile srca od tijesta. Ponosni smo što su se među izvođačima našli i naši dečki iz benda The Flash. Čestitke Jakovu Hlači, Matiji Ožaniću, Luki Mikuličiću i Antoniju Kezeleu na odličnom nastupu!

Više o radu Udruge možete pročitati na linku http://velikosrce-malomsrcu.hr/Izbornik/O-nasoj-udruzi.aspx

KALENDAR ŠKOLE 2016./2017.

LITERARNI RADOVI
CRVENKAPICA.docx

Dječji pjevački zbor "Brezice"

YouTube Dječji pjevački zbor

Više o zboru Brezice klikni na sliku!